19.04.13

Коробочки.

Сьогодні хочу показати Вам,мої читачі,в які коробочки я упаковую свої прикраси.Рано чи пізно,але майже кожна майстриня починає задумуватися над тим,як гарно запакувати свої вироби.Я передивилась багато різноманітних МК,і вибрала для себе декілька оптимальних варіантів.Ось перший з них:коробочка- пірамідка.
 Найпростіший і найшвидший варіант виготовлення коробочки,для них я поробила собі декілька шаблонів різного розміру.На фото -найменший з варіантів,зручний для перстенів і невеликих кульчиків.Як правило,в  коробочки я кладу свої візитки,але сюди вони не вміщаються,отож прийшлось розробити бірочки.
На цьому моя фантазія не зупинилася,і мені захотілося їх легко прикрасити.Наступне фото, ця ж коробочка ,правда трішки більшого роміру,задекорована скрап(прийшлось вивчити таке модне в наш час слово)папером.

Ну і на завершення,трішки фантазії,навики квілінгу і використання штампів для виготовлення листівок:Таку упаковочку зручно використовувати коли передаєш виріб з рук в руки,пересилати по пошті,думаю,буде не зовсім зручно,хоча.....треба спробувати.
Дякую,що завітали.
Фото по кліку збільшуються.

2 коментарі :

  1. Правите чудесни работи! Много оригинални бижута!Поздрави!

    ВідповістиВидалити
  2. Чудесные коробочки =)
    Я как-то на новый год вешала такие коробочки на елку, а в них - конфетки =)

    ВідповістиВидалити